همین حالا تماس بگیرید

09127256014
09028566376
نمایشگاه
تجهیزات نمایشگاهی
تجهیزات مراسم
تجهیزات سرگرمی و بازی
تجهیزات پزشکی
تجهیزات توانبخشی
 
اجاره تجهیزات توانبخشی
واکر
یکی از وسایل کاربردی واکر است. بیمارانی که قدرت عضلات اندام تحتانی آن ها کاهش پیدا کرده است بطور عمده از این وسیله استفاده می کنند. در بسیاری از بیماران مشاهده می شود که پزشک اجازه راه رفتن بر روی اندام مشکل دار را نمی دهد ، در چنین شرایطی و برای اینکه فرد بیمار بتواند حرکت کند نیاز است که از واکر و یا عصا استفاده کند. واکر معمولا به دلیل داشتن چهار پایه از عصا پایدارتر است و همین مساله باعث می شود که بسیاری از بیماران تمایل پیدا کنند که از این وسیله استفاده کنند. معمولا افرادی که دچار آسیب دیدگی شدند طرز راه رفتن با یک وسیله کمکی را بلد نیستند و نیاز دارند که از وسیله ای نظیر واکر استفاده کنند. واکر مورد استفاده باید سبک باشد تا فرد بیمار برای جابه جایی آن دچار مشکل نشود. اگر واکری که از آن استفاده می کنید چرخ دار باشد لازم است که جهت راه رفتن با واکر، آن را هل دهید. قبل از اینکه وزن خود را روی واکر بیندازید لازم است مطمئن شوید که هر چهار پایه واکر روی زمین قرار گرفته است.
واکر به دلیل داشتن چهار پایه یکی از پایدارترین وسایلی است که از آن جهت راه رفتن استفاده می شود.
ویلچر
امروزه تمام افراد معلول و حتی افراد سالخورده و مریض نیز از ویلچر استفاده می کنند. ویلچر کاربردی ترین وسیله برای افراد معلول است. با توجه به کاربرد این وسیله ما شاهد این هستیم که در بسیاری از مکان ها از این وسیله استفاده می شود.
هدف از تجویز ویلچر عبارت است از:به حداکثر رساندن تحرک فرد بطور مستقل،به حداکثر رساندن عملکرد فرد،بهبود تصور فرد از بدن خود و…
بیشتر ویلچرها تاشو هستند. همانطور که می دانید ویلچرهای تاشو به دلیل ظاهری که دارند فضای کمی را اشغال می کنند از طرف دیگر از این ویلچرها می توان بطور عمده در مسافرت استفاده کرد.

 

اجاره تجهیزات توانبخشی

تردمیل
امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی شاهد این هستیم که مردم تحرک کمی دارند. این مساله مشکلات زیادی برای مردم ایجاد کرده است و باعث افزایش چاقی به خصوص در بین کودکان شده است. در شهرهای بزرگ مردم معمولا در آپارتمان ها زندگی می کنند از طرف دیگر در کلان شهرها مکان های ورزشی زیادی وجود ندارد و این مساله باعث می شود که مردم به راحتی نتوانند ورزش کنند. جهت حل این مشکل شما به راحتی می توانید در خانه خود از تردمیل استفاده کنید. امروزه اکثر مردم جهت ورزش کردن از تردمیل استفاده می کنند به گونه ای که این وسیله به بخش جدایی ناپذیر بسیاری از خانه ها تبدیل شده است.
جهت اجاره انواع وسایل توانبخشی  و  اجاره تجهیزات توانبخشی می توانید از طریق اجاره کو  اقدام کنید. سفارش ها از طریق تماس تلفنی است.

اجاره تجهیزات توانبخشی

اجاره ویلچر برقی

اجاره ویلچر برقی

روزانه | 180,000 تومان
واکر

اجاره واکر

توافقی
اجاره تردمیل

اجاره تردمیل

روزانه700,000 تومان
اجاره ویلچر دستی

اجاره ویلچر دستی

روزانه | 20,000 تومان
 
اجاره ویلچر برقی کد 2

اجاره ویلچر برقی کد 2

روزانه | 250,000 تومان
 
اجاره تردمیل دی کی سیتی KR20

اجاره تردمیل دی کی سیتی KR20

روزانه | 500,000 تومان
 
شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید:

اطلاعات تماس

  • آدرس:تهران، صادقیه، خیابان گلاب، خیابان چوب تراش، اتوبان شیخ فضل الله نوری پلاک 7
  • تلفن:
                    09127256014
                    
                    09028566376
  • ایمیل:
© کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اجاره کو میباشد.| Designed By Mehrunr | Opart Group