همین حالا تماس بگیرید

09127256014
09028566376
نمایشگاه
تجهیزات نمایشگاهی
تجهیزات مراسم
تجهیزات سرگرمی و بازی
تجهیزات پزشکی
اجاره لوازم ورزشی
در اکثر کلان شهرها بسیاری از مردم در اداره ها و شرکت ها کار می کنند این افراد مجبور هستند که ساعت ها روی صندلی بنشینند. همین مساله در دراز مدت مشکلات مختلفی را در این افراد ایجاد می کند. متاسفانه در شهرهای بزرگ فضای سبز جهت ورزش کردن بسیار کم است از طرف دیگر اکثر خانواده ها در آپارتمان ها زندگی می کنند همین مساله باعث می شود که خانواده ها رغبت چندانی برای ورزش کردن نداشته باشند.
بچه های امروزی اکثرا خود را با گوشی و یا کنسول بازی سرگرم می کنند و جهت انجام این کارها ساعت ها می نشینند همین مساله در دراز مدت باعث چاقی آن ها می شود. اگر برایتان سلامتی اعضای خانواده مهم است بهتر است که آن ها را تشویق به ورزش کنید.
با توجه به اهمیت ورزش کردن بهتر است از همین الان شروع کنید و زمان را از دست ندهید. جهت سلامتی تک تک اعضای خانواده می توانید اقدام به تهیه انواع لوازم ورزشی کنید. 
تجهیزات ورزشی عبارت عمومی برای هر وسیله ای می باشد که شما جهت ورزش می توانید از آن استفاده کنید. که می تواند شامل انواع مختلف توپ ها،راکت های تنیس،چوب اسکی و… شود.
جهت دویدن های تند حتما لازم نیست به فضای سبز و یا سالن های ورزشی بروید بلکه این کار را می توانید توسط تردمیل در خانه انجام دهید. در بسیاری از خانه های آپارتمانی تردمیل وجود دارد. از تردمیل تمام اعضای خانواده با توجه به نیاز خود می توانند استفاده کنند.
حتما لازم به خریداری همه وسایل ورزشی نیست و شما به راحتی از طریق سایت اجاره کو می توانید اقدام به اجاره انواع وسایل ورزشی کنید
اجاره فوتبال دستی کلاسیک تاشو

اجاره فوتبال دستی کلاسیک تاشو

روزانه | 200,000 تومان
اجاره اسکوتر هوشمند

اجاره اسکوتر هوشمند

توافقی
اجاره اسکوتر برقی طرح موتور

اجاره اسکوتر برقی طرح موتور

توافقی
اجاره فوتبال دستی کف شیشه

اجاره فوتبال دستی کف شیشه

ناموجود
 
دوچرخه

اجاره دوچرخه

توافقی
 
شما همچنین ممکن است به این دسته ها علاقه داشته باشید:

اطلاعات تماس

  • آدرس:تهران، صادقیه، خیابان گلاب، خیابان چوب تراش، اتوبان شیخ فضل الله نوری پلاک 7
  • تلفن:
                    09127256014
                    
                    09028566376
  • ایمیل:
© کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اجاره کو میباشد.| Designed By Mehrunr | Opart Group