همین حالا تماس بگیرید
 
09127256014 
09028566376
نمایشگاه
تجهیزات نمایشگاهی
تجهیزات مراسم
تجهیزات سرگرمی و بازی
تجهیزات پزشکی
تجهیزات نمایشگاهی
بدون شک غرفه سازی از مهمترین نکات نمایشگاه است. بازدید کنندگانی که از غرفه شما دیدن می‌کنند در نگاه اول ذهنیتی نسبت به شما پیدا می‌کنند که با سادگی هم قابل تغییر نیست پس بهتر است این نکته را در ذهن داشته باشیم که غرفه نمایشگاهی نماینده کسب و کار است.بسیاری از غرفه داران کارهای آماده سازی غرفه را به شرکت های غرفه سازی می‌سپارند اما همکاری با این شرکت ها هزینه بر است و بسیاری از شرکت‌ها ترجیح می‌دهند با اجاره تجهیزات نمایشگاهی، در هزینه های غرفه سازی صرفه جویی نمایند. 
اجاره کو در زمینه اجاره تجهیزات نمایشگاهی با افتخار اعلام می‌کنیم که در تمامی نمایشگاه‌ها توانسته‌ایم در کنار غرفه داران عزیز باشد و با ارائه خدماتی چون اجاره میز و صندلی، رول آپ و پاپ آپ و همچنین تلویزیون ‌های شهری غرفه‌های مجهزی را برای شرکت کنندگان نمایشگاه ایجاد نماید.
وبسایت اجاره کو ، مکانی برای اجاره روزانه و هفتگی این تجهیزات است و شما می توانید با پرداخت درصدی از هزینه های گزاف خرید وسایل، ان ها را برای همان محدوده نمایشگاه در اختیار داشته باشید. 
آشنایی با تجهیزات نمایشگاهی اجاره کو
تجهیزات نمایشگاهی ارائه شده در کلاب رنتر به شرح زیر است:
 • اسپیس و اسپیس فریم
 • استند های تبلیغاتی
 • پاپ آپ های تبلیغاتی
 • ویترین محصولات
 • آبسرد کن
 • تجهیزات گرمایش و سرمایشی
 • مبلمان و دکور نمایشگاهی
 • میز و صندلی
شما می توانید با کمترین هزینه تمامی وسایل ذکر شده و بسیاری دیگر از وسایل به روز و مدرن مورد نیاز خود را برای مدت زمان دلخواهتان اجاره کنید.
راهنمای غرفه سازی در نمایشگاه
کانتر
در هر نمایشگاهی کانتر‌  هایی را مشاهده می‌کنید که غرفه داران برای پرزنت از آن استفاده می‌کنند. کانتر در ابعاد و مدل‌های متنوعی ارائه شده است و با توجه به ابعاد و موقعیت غرفه می‌توان کانتر مناسب را از بین مدل‌های موجود انتخاب نمود. 
وقتی که شما  بخواهید در یک نمایشگاه ، همایش  و یا در یک رویدادی شرکت کنید به محلی برای ارتباط و مذاکره و پاسخگویی به  مشتریان خود نیاز دارید یکی از وسایل مورد نیاز محبوب برای این نیاز میز کانتر نمایشگاهی می باشد  که در دو نوع تاج دار و بدون تاج  ، تک نفره و دو نفره  ارائه می‌شود  میز کانتر ها علاوه بر اینکه فضای زیادی را در غرفه شما اشغال نمی کنند بلکه دارای فضای کافی برای کاتالوگ ها و بروشور های  شما دارند حال اگر نخواهید هزینه تبلیغات شما فراتر از انتظار رود و نمی خواهید که میز تبلیغاتی شما از چوب ، فلز … باشد که هزینه زیادی را در بر می گیرد می توانید یک میز کانتر بخرید و یا اگر نیاز شما به میز کانتر کوتاه مدت است می توانید این میز را اجاره کنیدفقط کافیست با اجاره کو تماس بگیرید تا همکاران ما وسایل مورد نیاز شما را در اسرع وقت به شما تحویل دهند  
 
میز و صندلی
در هر نمایشگاهی وجود میز و صندلی از ضروریات اولیه غرفه است. تنوع بالای میز و صندلی نمایشگاهی دست غرفه داران را برای انتخاب مدل باز گذاشته است. شما می‌توانید از بین مدل های موجود، ست اداری مورد نیاز خود را برای دوران نمایشگاه رزرو نمایید.  برای اجاره میز و صندلی به بخش مربوطه دراجاره کو مراجعه نمایید.
 
تلویزیون شهری
وجود نمایشگری با صفحه نمایش بزرگ می‌تواند توجه شرکت کنندگان را به غرفه شما جلب نماید. کیفیت تصویر این تلویزیون های شهری چشم هر بیننده‌ای را خیره خواهد ساخت. با اجاره تلویزیون شهری انتقال مطالب به مخاطب ساده تر می‌شود و شما می‌توانید از تاثیر گذاری تصاویر استفاده نمایید. تلویزیون های شهری در ابعاد و اندازه های متفاوتی تولید می‌شوند. اگر تلویزیون شهری در لیست اجاره تجهیزات نمایشگاهی شما قرار دارد بهتر است پیش از اجاره تلویزیون شهری نیازمندی های خود را درنظر بگیرید و با توجه به محیط اقدام به تهیه این نمایشگرهای جذاب برای غرفه خود نمایید. 
 
استند لمسی
بدون شک جذاب ترین محصول در بین تجهیزات نمایشگاهی استند لمسی است که توجه بسیاری را به سمت شما جذب خواهد کرد. این محصول با رابط کاربری ساده و جذاب خود به بازدیدکنندگان فرصت آشنایی با کسب و کار شما را می‌دهد. شما می‌توانید با اجاره استند لمسی مزیت رقابتی در نمایشگاه داشته باشید. استند لمسی دارای ورودی های متعددی است که به خوبی نیازهای شما برای نمایش تصاویر را برطرف می‌نماید. اگر استند لمسی جزء انتخاب های شما در اجاره تجهیزات نمایشگاهی است بهتر است استند های موجود در بخش اجاره استند لمسی را بررسی نمایید.
پاپ آپ و رول آپ
بنر های طراحی شده خود  را با پاپ آپ و رول آپ نمایشگاهی در معرض دید هزاران بازدید کننده که در نمایشگاه حضور دارند قرار دهید. از بین تجهیزات نمایشگاهی پاپ آپ و رول آپ را می‌توان محبوب ترین وسیله برای نمایش بنر دانست. پاپ آپ مناسب برای غرفه هایی است که در میانه سالن های نمایشگاه قرار دارند و تنها یک راه ورودی برای بازدیدکنندگان وجود دارد و رول آپ با پیچ و خم های زیبا برای غرفه های جزیره‌ای انتخاب مناسبی است. برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش اجاره رول آپ و پاپ آپ مراجعه نمایید.
 
مزایای اجاره تجهیزات نمایشگاهی
با توجه به اینکه بسیاری جهت کاهش هزینه ها در نمایشگاه شرکت می کنند. برای رسیدن به این هدف می توان اقدام به اجاره تجهیزات نمایشگاهی کرد. با این کار می توان در بسیاری از هزینه ها صرفه جویی کرد. تجهیزات نمایشگاهی شامل وسایلی نظیر استند نمایشگاهی،رول آپ،استیج و… می باشد. برای این کار پیشنهاد ما به شما سایت اجاره کو است. 
Ejareco-احاره کو

با ما دیگر نیاز به خرید نیست

همین حالا تماس بگیرید
021-44373267
09022525369

اطلاعات تماس

 • آدرس:تهران، صادقیه، خیابان گلاب، خیابان چوب تراش، اتوبان شیخ فضل الله نوری پلاک 7
 • تلفن:
                    09127256014
                    
                    09028566376
 • ایمیل:
© کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به اجاره کو میباشد.| Designed By Mehrunr | Opart Group